25 lipca 2011

One Lovely Blog Award

Biorę udział w zabawie, która polega na napisaniu o sobie 7 rzeczy, jakich mogą nie wiedzieć czytelnicy mojego bloga. Nominował mnie snoopy. Ja zapraszam leelooo i frustratkę.

1. Kiedy byłam w liceum, mój dobry znajomy, wtedy jeszcze pan Michał, zapytał mnie czy zechciałabym przychodzić na klub filmowy. Wahałam się, bo filmy mnie wtedy nieszczególnie interesowały, znałam tylko mdłe amerykańskie obyczajówki. Na początku obejrzeliśmy 21 gramów i coś Almodovara. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez filmów.

2. Moim wielkim marzeniem jest posiadanie córeczki. Oczywiście w dalekiej przyszłości.

3. Decyzję o pójściu na studia psychologiczne podjęłam w gimnazjum. Koledzy z klasy znęcali się wtedy na mnie, łącznie z popychaniem na korytarzu, moje przezwisko to była Owca (nie, nie ma logicznego wytłumaczenia), a jeszcze wcześniej Silikon (nie znali się chłopcy, na silikon nie działa prawo grawitacji).

4. Byłam bardzo nieśmiałym, ułożonym dzieckiem. Od pierwszej klasy podstawówki do trzeciej gimnazjum miałam świadectwa z paskiem. Ale myśleć zaczęłam w liceum, a żyć na studiach.

5. Jestem gorącą przeciwniczką aborcji z powodu widzimisię kobiety, jestem za eutanazją na życzenie, ratowaniem wszystkich samobójców, kastracją pedofilów (ale nie chemiczną, normalną), psychoterapią dla modelek i świadków Jehowy, masturbacją młodzieży, obowiązkowym kąpaniem bezdomnych w specjalnie do tego przeznaczonej łaźni oraz nie mam nic przeciwko związkom homoseksualnym, a lesbijki to nawet lubię.

6. Jestem niesamowicie upierdliwym człowiekiem. Jak mi na czymś zależy, to będę piłować, aż osiągnę cel.

7. Bardzo bym chciała pojechać w jakieś mało turystyczne miejsce, np. do Azerbejdżanu.

4 komentarze:

 1. Dzięki! Szczególnie ciekawy ten punkt 5. Że też to wszystko Ci się jakoś składnie układa w głowie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. :-) Jakoś układa. Ale jestem bardzo ciekawa swoich poglądów za 5, 10 lat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ponoć sprzeczność w poglądach jest bardzo ludzka. Konsekwencja w myśleniu to wymysł szatana, polityków i ludzi z BPD. ;-)
  Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj na moim blogu, JM. Niby tak, ale lubię sobie tworzyć iluzję porządku w głowie. Nawet jak ma trwać krótko i za jakiś czas być inny. Chaosu jest wystarczająco dużo w życiu. ;-)

  OdpowiedzUsuń